E mbani mend "Kasandren"? Ja si duket ajo në moshën 42 vjeçare (FOTO LAJM)

Pëlqej
Aktorja Coraima Torres, e cila para më shumë se dy dekadash ishte një yll televiziv me rolin e Kassandras, vazhdon të duket mirë.

Ajo tani është 42 vjeç, ndërsa ka publikuar në Tëitter një fotografi me djalin e saj dhe me aktorin Alejandro Otero, ndërkohë që mediat e kanë përgëzuar për dukjen.

Coraima është e lindur në Venezuelë, ndërsa u bë e famshme me telenovelën e viteve të nëntëdhjeta, “Kassandra”, e cila u shfaq në më shumë se 100 vende. /albeu.com/
Shtuar më 23/04/2018, ora 09:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori