E marrin si fotografe ajo tenton të përdhunojë të ftuarit e dasmës (VIDEO)
Kur bën setin e fotografive të dasmës, gjëja për të cilën shqetësohesh më shumë është se si do të dukesh dhe si do të shkojë, por një çifti nga Teksasi nuk i ka mjaftuar kjo.

Ata kishin ftuar një fotografe, e cila është njëkohësisht edhe modele në SHBA (shiko videon), shkruan Albeu.com.

Por, pasi kishte mbaruar me fotot, ajo futet në njërën prej dhomave të të ftuarëve duke tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me të.

Situata del jashtë kontrollit dhe rojet e hotelit thërrasin policinë.

Në gjendje të dehur, fotografja Catherine Li Mehta fillon të ofendojë të ftuarit, ndërsa e fusin në makinën e policisë.

Botë e çuditshme apo jo? /albeu.com/
E marrin si fotografe ajo tenton të përdhunojë të ftuarit e dasmës (FOTO LAJM)

Shtuar më 28/11/2018, ora 11:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori