E la e fejuara? Stresi sqaron njëherë e mirë dyshimet (FOTO LAJM)

Stresi i alarmoi ndjekësit dje me një postim në Instagram ku hidhte hije dyshime se mund të ishte ndarë nga e fejuara.

Ai fliste për zhgënjimin dhe atë që ishte i gatshëm të bënte për të tjerët.

Gjithashtu fshirja e fotove të përbashkëta të tyre ishte një shenjë e cila u interpretua si ndarje.

Por çfarë ka ndodhur në të vërtetë?

Sot ai ka publikuar një foto me familjen, ku pranë tij gjendet dhe Kejsi, duke mbyllur njëher e mirë thashethemet. /albeu.com/


Shtuar më 11/07/2018, ora 16:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori