E kush nuk do ta dëshironte një të dashur të tillë! (FOTO LAJM)

Pëlqej
Taulant Xhaka, ka postuar një video në Instagram, ku shihet se shijon një mëngjes tradicional.

Ai është duke konsumuar petulla, me djathë dhe vezë. Siç e shkruan edhe vetë, mëngjesi i është përgatitur nga e dashura, Arbnora.

“Petullla nga gruaja ime” – shkruan Xhaka. Çifti ka disa kohë në lidhje, dhe duket se raporti mes tyre po shkon shumë mirë./albeu.com/
Shtuar më 08/12/2017, ora 09:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori