E krahasojnë me Elvana Gjatën, por çfarë thotë Krusita (FOTO LAJM)

Këngëtarja e re Krusita, ka bërë bujë të madhe në "Këngën Magjike", ku projekti muzikor me të cilën ajo konkuroi ëhstë kthyer në një hit.

Krusita shpesh herë krahasohet me Elvana Gjatën, pasi ajo është në bashkpunim pikërisht me studion ku u "rrit" Elvana Gjata.

Por Krusita nuk ka shpëtuar paq nga komentet. Një pjesë e këtyre të fundit e kanë krahasuar zërin e saj me zërin e Elvana Gjatës, madje kanë guxuar edhe më tej duke thënë se në studion e Threedots ka hyrë një “Elvanë e re”.

E pyetur për këtë nga Kelvi, Krusita tha: “Ndërsa unë kam dëgjuar se unë jam unë dhe ky është një fillim shumë i mirë për mua”. /albeu.com/
Shtuar më 16/12/2018, ora 10:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori