E keni parë mamanë e Kidës? Nënë përplot stil (FOTO LAJM)

Njihet për vokalin e fuqishëm dhe shumë të veçantë, muzikën e filloj shumë e re por ja doli të korr sukses dhe të merr famë më shumë se disa këngëtare që ndodhën në skenë para saj, shkruan Kosovarja.

Ndonëse për jetën private të Kides nuk flitet dhe nuk është ngritur ndonjë dyshim apo emër, këngëtarja nuk është pa të, por është e kujdesshme në këtë pjesë dhe në mënyrë hermetike mban të mbyllur, duke treguar se për të kjo është shumë e vlefshme, dhe ana tjetër që nuk do që nëpërmjet këtyre skandaleve të ndërtohet fama.

Por kur behët fjalë për familjen ajo ka qene shumë e hapur, shpesh ndodh të sjell fotografi familjare e sidomos me prindërit. Para pak momentesh ajo ka publikuar një fotografi përkrahë tyre, por ajo që bije në sy është sharmi dhe bukuria që ka nëna e Kides. Lirisht themi më bukur duket e ëma se e bija. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2018, ora 15:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori