E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
E keni parë këtë foto të rrallë të Nënë Terezës? (FOTO-LAJM)

Ajo tashmë është shenjtorja jonë!

Nënë Tereza, humanistja e madhe me prejardhje shqiptare, hapi një organizatë bamirësie për fëmijët jetimë dhe të sëmurë dhe ka punuar fort që t’u sigurojë atyre një strehë dhe një familjeshëndetshme.

Në galeri mund të shihni një moment nga veprimtaria e Shën Terezës, ku ajo shihet duke luajtur me litar me një fëmijë jetim./Albeu.com/


Shtuar më 09/09/2016, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori