E gjithë bota me sytë nga Katalunja, policia "dialogon" me votuesit (FOTO & VIDEO)

Pamjet e votuesve të gjakosur nga Katalunja po bëjnë xhiron e botës nëpër media.

Skena kaotike në të gjithë rajonin dhe me miliona katalanas që pritet të votojnë dhe të çojnë në shpërbërjen e Spanjës, përcjell albeu.com.

Plumbat e gomës kanë pushtuar rrugët e Barcelonës.

E gjithë bota me sytë nga Katalunja, policia "dialogon" me votuesit (FOTO LAJM)

Shtuar më 01/10/2017, ora 13:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori