E gjitha në të zeza, juristes sek*i nga Tirana po i "shpërthen" fundi (FOTO LAJM)

Ajo cilësohet si juristjaseksi në Shqipëri. Bëhet fjalë për Redona Koçin, e cila ka mijëra ndjekës në Facebook dhe merr një numër rekord pëlqimesh për çdo postim.

Sëfundmi, Redona ka eksperimentuar me të zezën, me cila i duket shumë mirë.

Në foton e fundit duke se juristja seksi ka guxuar shumë me ngushtësinë e fundit të shkurtër, i cili rrezikon të griset diku. /albeu.com/
Shtuar më 19/01/2019, ora 15:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori