E FUNDIT/ Milani shpëton në fund mes dramës (VIDEO)
E gjitha në Adidas, Xhisiela shkon e veshur "trendy" para Gjykatës (FOTO LAJM)

Gjykata e Apelit pas kërkesës për lirim nga Rexhep Rraja, ka vendosur që të mos e marrë parasysh kërkesën e tij dhe ta lë këtë të fundit përsëri në "arrest me burg".

Por jashtë ambienteve të gjykatës është zhvilluar një tjetër episod, pasi ka qënë paditësja e tij, Xhisiela Maloku që kishte ardhur për ta mbështetur.

Xhisiela u shafq para gazetarëve të pranishëm e veshur me rroba firmato "Adidas", kostum ky relativisht i shtrenjtë.

Kujtojmë se disa ditë më parë Xhisiela u përfol për jetën e sja luksoze ku u pa të ngiste një makinë që kushtonte 8000 euro dhe me telefon të markës së fundit.

Me një sjellje të lirë para kamerave, gjithashtu e veshur edhe sportive Xhisiela ka kërkuar nga mediat që të mos merren me të përndryshe do ti padiste në Gjykatë.

Për më shumë ju ftojmë të shihni galerinë e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 17/10/2018, ora 12:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori