Shtohet edhe një deputet në Kuvend (FOTO LAJM)

Vazhdon të rritet dhe të marrë formë opozita e re në Kuvendin e Shqipërisë. Mësohet se kandidati, Indrit Hoxha i 35-ti në listën shumë emërore të Tiranës ka konfirmuar se do të marrë mandatin e deputetit.

Hoxha një prej militantëve të PD-së i angazhuar edhe me forumin rinordemokratëve pritet të dorëzojë formularin sapo të ketë thirrjen nga KQZ.

Tashmë pritet që numri i deputetëve të rinj të arrijë në 30.
Shtuar më 20/04/2019, ora 20:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori