E FUNDIT/ Zaev jep dorëheqjen
Rama hyn në Instagram dhe bën një pyetje për studentët (FOTO LAJM)

Edi Rama ka postuar një foto me një pyetje për studentët.

Pasi është refuzuar për ditë me radhë, pas shumë postimesh e kërkesave, mbrëmjen sotme ka bërë edhe tentativën e radhës.

Ai ka pyetur studentët Kur do të flasim?
Shtuar më 12/12/2018, ora 21:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori