Ndërron jetë pas luftës së gjatë me kancerin aktorja dhe prezantuesja e njohur (FOTO LAJM)

Ka ndërruar jetë pas një lufte të gjatë me kancerin aktorja dhe prezantuesja italiane Loredana Simioli.

Ajo u kthye në një simbol të luftës ndaj kancerit, megjithatë sëmundja fitoi kësaj radhe duke bërë që 45 vjeçarja të ndërrojë jetë në spital.

Simioli ka aktruar në disa filma të prodhimit italian si edhe ka prezantuar spektakle të ndryshme.
Gjatë vitit të shkuar sëbashku me vëllain e saj ajo ndërmorri një fushatë të gjerë kundër ndotjes pasi mësoi se po përballej me një lloj agresiv të kancerit. /albeu.com/
Shtuar më 26/06/2019, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori