I zhdukur prej 1 prillit në Korfuz, gjendet eshtrat e Skënder Toskës (FOTO LAJM)

Familja e kërkonte që prej 1 prillit të këtij viti, por eshtrat e Skënder Toskëszhdukur prej disa muajsh në Korfuz të Greqisë janë gjetur sot.

Gazetari shqiptar në Greqi, Shpëtim Zinxhirija njofton se gjatë ditës së sotme në Korfuz janë gjetur eshtrat e një personi dhe sipas tij ato i përkasin Skëndër Toskës.

Ai u zhduk ditën e parë të prillit dhe nuk kishte asnjë informacion me vendin e ndodhjes.

Policia është duke hetuar për shkaqet e vdekjes së Toskës. /albeu.com
Shtuar më 12/11/2019, ora 14:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori