Hapen lokalet, parukeritë e klinikat dentare por Rama bën paralajmërin e fortë(FOTO LAJM)

Kryeministri Edi Rama ka publikuar edhe njëhere vendimet e qeverisë për hapjen e vendit gjatë pandemisë së COVID-19.

Me anë të një postimi në Facebook, kryeministri ka publikuar edhe njëherë lehtësirat në lëvizje dhe ushtrim aktiviteti të bizneseve duke nisur nga e hëna e javës së ardhshme dhe në vazhdim.

Vlen për t'u theksuar se qeveria ka paralajmëruar se nëse kurba e COVID-19 në Shqipëri merr qasje negative duke rritur rastet e koronavirusit, masat do të shtrëngohen sërish. /albeu.com/
Shtuar më 01/05/2020, ora 20:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori