E FUNDIT/ Gjendet i vdekur solisti i gjigantëve të muzikës (FOTO LAJM)

Është gjetur pa shenja jete në vilën e tij në Essex solisti i grupit Prodigy Keith Flint.

Autoritetet e gjetën atë të varur në një litar në ambientet e brendshme të vilës duke mos patur mundësi që të bëjnë asgjë.

Keith ishte ndarë nga bashkëjetuesja e tij më parë dhe tashmë kishte një të dashur tjetër, ndërsa raportohet se kishte patur probleme të mëdha me alkoolin, drogën dhe depresionin.

Tani për tani është shpejt për të përcaktuar shkaqet e vdekjes, edhe pse duket qartë si një vetëvrasje. /albeu.com/

Shtuar më 11/03/2019, ora 12:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori