E FUNDIT/ Rama prezanton 3 emrat e parë që do kryesojnë listat e 25 prillit
Asnjë problem shëndetësor, ky është 43-vjeçari nga Kavaja që humbi jetën (FOTO LAJM)

Në 24 orë, Shqipëria humbi dy jetë për shkak të infektimit me koronavirusin e ri, COVID-19.

Një ndër viktimat është edhe personi që mund t'a shihni bashkëngjitur lajmit.

Ai është vetëm 43-vjeç dhe problemi i vetëm shëndetësor që kishte ishte mbipesha. Pra "miti" se COVID-19 vret vetëm të moshuarit është e gabuar.

Ai ishte kthyer nga Italia në 9 mars dhe më pas u shtrua në spitalin e Traumës, pas shfaqjes së shenjave të para.

43-vjeçari">43-vjeçari u shtrua bashkë me të atin e tij, ndërsa nëna e tij ndodhet ende në Itali. /albeu.com/
Shtuar më 23/03/2020, ora 16:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori