E fiksuar pas të zezës, çfarë po ndodh me Arminën? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Armina Mevlani tashmë prej kohësh është vënë në qendër të vëmendjes për jetesën luksoze dhe udhëtimet në të gjithë botën.

Ajo është një nga blogeret më të njohura, blogu i së cilës duhet thënë se ndiqet edhe në botë.

Por ajo që ka rënë në sy ëhstë fakti se Armina kohët e fundit është fiksuar pas ngjyrës së zezë.

"E fiksuar pas të errëtave"-ka shkruar ajo në postin e fundit.

Cfarë ka ndodhur me Arminën plot me ngjyra? /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2019, ora 09:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori