E dhimbshme! Djali shpërthen në lot pasi COVID-19 i vrau nënën(VIDEO)
Videoja e një djali nga Britania i cili shpërthen në lot pasi ka humbur nënën e tij nga koronavurusi, COVID-19, po bën xhiron e rrjtetit.

Tracy, nëna e Stuart Hamlin shkoi në spital të hënën pasi kishte simptoma të sëmundjes.

Katër ditë më vonë, ajo ndërroi jetë dhe asnjë person i familjes nuk arriti ta shihte për herë të fundit.

Disa orë pasi ndërroi jetë, Stuart publikoi një video në Facebook ku tregonte se sa keq ndihej për humbjen e saj.

Shtuar më 27/03/2020, ora 20:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori