E dashuruar kokë e këmbë! Rudina Dembacaj poston foto duke u puthur me Mark Frrokun (FOTO LAJM)

Pavarësisht kritikave dhe komenteve të ndryshme, Rudina Dembacaj nuk ndalon së shprehuri dashurinë për ish-deputetin Mark Frroku, më të cilin ka nisur një lidhje dashurie pas divorcit.

Sot çifti në fjalë, u nisën për një udhëtim dhe Rudina sapo zbuloi se ata ndodhen në Belgjikë ku kanë vizituar një ekspozitë.

Më pas artistja ka postuar një foto shumë romantike ku çifti shfaqen duke u puthur në shi.

Rudina ka treguar më herët se është e dashuruar kokë e këmbë me Markun. /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2020, ora 21:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori