Sekuestrohen 5.2 milion euro të të fortëve të Lezhës
E dashura e Di Caprio-s nxeh plazhet e Italisë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Leonardo DiCaprio, 43 vjeç dhe Camila Morrone, 21 vjeçe po relaksohen së bashku në Itali.

Çifti janë fotografuar krah njëri-tjetrit dhe duken mjaft të lumtur. Modelja është shfaqur mahnitëse me një fustan plazhi tip “leopard”, i cili i nxirrte në pah gjoksin.

Ata janë shfaqur bashkë në publik në shumë raste dhe duket se gjërat mes tyre janë serioze. /tch/
Shtuar më 07/08/2018, ora 15:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori