E bukura e Shqipërisë bën ndryshimin drastik në fytyrë, habiten fansat (FOTO LAJM)

Ajo është një femrat më të bukura shqiptare që po e ndan suksesin e saj mes SHBA-ve dhe trojeve shqiptare.

Adrola Dushi sa herë që shkel në një studio televizive sjell vetëm dritë, pozitivitet dhe bukuri verbuese.

Ditën e sotme Adrola ka habitur gjithë fansat me fotografitë e reja që ka postuar.

Ajo është shfaqur me një ngjyrë tjetër sysh që e ka ndryshuar totalisht.

Adrola ka vendosur lente dhe në fotot e postuara në Instagram thuajse nuk njihet me pamjen e re që të lë pa fjalë. /albeu.com/
Shtuar më 25/03/2019, ora 23:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori