E bukur dhe provokuese, Kim shkëlqen në Paris Fashion Week (FOTO LAJM)

Kim Kardashian duket se është kthyer në formën e saj të mëparshme dhe si një nënë e re ajo meriton duartrokitje. Ylli 32 vjeçar i reality show televiziv kishte veshur një fustan me dekolte shumë të hapur në Paris Fashion Week por sërish klasi dhe sharmi nuk mund të mungonin.

Ajo dukej më e bukur dhe provokuese se kurrë. /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2013, ora 11:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori