E bukur, joshëse dhe e re, njihuni me gruan e diktatorit që ka skllavëruar një popull (FOTO LAJM)

Shumë pak dihet për jetën private të diktatorit koreanoverior Kim Jong, ndërsa publikimi i fotove familjare konsiderohet ende tabu.

Por gjatë inaugurimitterminalit të ri të aeroportit ndërkombëtar të Piongiangut, Kim Jong është shoqëruar nga funksionarë të partisë dhe bashkëshortja Ro Sol-ju.


Shtuar më 30/12/2018, ora 09:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori