E bija yll e bukur, Manjola Nallbani e uron me fjalë zemre: Sa të dua (FOTO LAJM)

Artistja e njohur, Manjola Nallbani ka zgjedhur që ditët e fundit me diell t’i shijojë me familjen e saj në Turqi. Manjola ka ndarë së fundmi në llogarinë në Instagram një moment krah vajzës, me të cilën ka ndarë rrallë herë foto.

"Me diellin tim", ka shkruar Manjola krah postimit ku shfaqet mjaft e qeshur së bashku me vajzën.

Këngëtarja ka "lëshuar dorën", pasi edhe në postimin e rradhës ka ndarë një foto të së bijës, po këtë herë më sebep.

Ajo i ka uruar ditëlindjen me fjalët më të ëmbla:

"Fryma, shpirti,jeta ime @megitona. Dhe 100 vite të lumtura festofsh! As gjithë fjalët e botës nuk mjaftojnë për të të thënë sa të dua!, ka shkruar Manjola./albeu.com/


Shtuar më 10/10/2020, ora 14:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori