"E bënë rrugë", gazetares shqiptare i vjedhin Instagramin (FOTO LAJM)

Leila Kraja, e njohur si Lei, është ndër figurat më të reja në televizion në emisionet sportive të “Digitalb”, ndërsa më parë ka marrë pjesë në “Miss America”. Lei ka lindur dhe jetuar për shumë vite në Kaliforni, por rikthimi në Shqipëri e përballi me një pasion të ri për televizionin.

Pas modeles Oriola Marashi rradhën e kishte Lei për ti hakuar Instagramin.

Gazetarja ka shpëtuar paqtë pasi Oriolës ja vodhën Instagramin me qëllim djallëzor duke pretenduar sikur modelja kryente mardhënië kundrejt parave.

Ditën e djeshme Lei ka bërë me dije në Instagram se edhe Instagrami i saj ka rënë pre e hakerave.

"Ndjesë të gjithë ndjekësve. Më kishin hakuar Instagramin", shkruan gazetarja./albeu.cim/Shtuar më 27/08/2019, ora 14:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori