Dy vjeçarja lind me tre këmbë, operacioni del me sukses (FOTO LAJM)

Një vajzë 2 vjeçare i'a ka dalë mbanë, ndërsa ka kryer një operacion të vështirë ku vihej në rrezik jeta e saj. Ajo kishte tre këmbë, pasi kishte lindur me një çregullim në trup, ngjitur me binjaken e saj e cila pas ndarjes nuk mbijetoi dot.

Ana Paula ka lindur në një fshatPanama dhe në vendin e saj, ajo nuk mund të bënte ndërhyrjen që i nevojitej. Vajza mbërriti në Los Anxhelos dhe pas ndërhyrjes, i'a doli me sukses të kishte dy këmbë normale. /albeu.com/
Shtuar më 26/06/2014, ora 18:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori