“Dy dashuritë” e Ermal Mamaqit (FOTO LAJM)

Për shkak të përkushtimit ndaj bashkëshortes Amarda Toska dhe djalit të tyre Joel, Ermal Mamaqi cilësohet si një familjar model. Fundjavën e lënë pas ai e ka kaluar me ta, ku janë argëtuar dhe kanë shijuar rrezet e diellit.

rrjetet sociale ai ka publikuar një fotografi teksa Ami mban në duar djalin Joel, në mes të luleve duke i cilësuar “Dy dashuri”. /albeu.com/
Shtuar më 13/04/2015, ora 10:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori