Dy byrekë me presh për Nikolla Gruevskin (FOTO LAJM)

Nikolla Gruevski dhe Nikolla Todorov duke blere byreke
Kryeministri Nikolla Gruevski dhe ministri i Shendetesise Nikolla Todorov jane fotografuar duke blerë burek.

Kjo është hera e parë që kryeministri del hapur dhe kerkon te tregoje se eshte nje qytetar si gjithe te tjeret.

Kjo eshte nje metode qe perdoret nga lidere ne te gjithe boten per ta "reklamuar veten" si njerez te thjeshte dhe qe nuk kane asgje me shume se te tjeret.

Por pyetja qe ngrejne te gjithe eshte se me cfare e preferon byrekun Gruevski?... /albeu.com/
Shtuar më 23/12/2015, ora 11:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori