Durrsakët "arratisen" drejt veriut, mes tyre edhe Vangjush Dako (FOTO LAJM)

Tërmeti i fortë 6.4 ballë dhe postgoditjet, kanë shkaktuar jo vetëm viktima e të plagosur, por kanë krijuar edhe panik te shumë qytetarë.

Disa kanë marrë rrugët e jugut e disa ato të veriut.


Qytetarët që jetojnë në Tiranë e Durrës, janë duke u larguar për të kaluar mbrëmjen diku tjetër, nga frika e ndonjë tërmeti.

Ndërkohë JOQ raporton se ish-kryebashkiaku Vangjush Dako, është larguar nga Durrësi drejt veriut.
Shtuar më 28/11/2019, ora 20:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori