Duket si vrimë por brenda saj është një shtëpi interesante (FOTO LAJM)

Nganjëherë, të bësh gjëra kreative edhe vështirësitë më të mëdha nuk mund të ndalin.

Kjo është ajo çfarë ka bërë Dan Price. Ai ka krijuar shtëpinë më të vogël dhe më magjike në botë – në mes të pyllit.

Por, për të shtëpia është mjaftueshëm e madhe, dhe kjo është arsyeja pse ai quhet “njeriu hobit”.

Ai jeton në këtë vrimë në pyllin e Oregonit. Përderisa disave mund t’ju duket e çuditshme kjo, shtëpia është plotësisht funksionale dhe e gjitha çfarë i nevojitet atij.


Shtuar më 18/02/2019, ora 16:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori