Dukeshin shumë paqësorë, por çifti i të moshuarve fshihte një sekret të errët (FOTO LAJM)

Një çift të moshuarit janë dënuar me 8 vite burg nga gjykata në Portugali pasi akuzohen për trafik te lëndëve narkotike.

Në valixhet e tyre u gjetën rreth 1.2 milion euro kokainë ndërkohë që ata hiqeshin si një çift qe udhëtonte nëpër botë për të shijuar vitet e pleqërisë shkruan albeu.com.

Tre gjykatësit në Lisbonë të Portugalisë i dënuan Roxher Klark, 72-vjeç, dhe gruan 71-vjeçare, Su, me tetë vite burg për akuzën e trafikut të narkotikëve.

Të dy ata janë britanikë dhe këtë herë ishin nisur për në Karaibe. /albeu.com/
Shtuar më 30/09/2019, ora 11:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori