Duke qarë hallet publikisht me Zaiminën, Çiljeta sapo e quajti Albanin burrë? (FOTO LAJM)

Ditën e djeshme një postim në Instagramin e Zaiminës bëri goxha bujë.

"Mos u bëni shok me burrat", këshillonte bukuroshja ndjekëset e saj ku mori jo pak reagim.

Ndër to bie në sy komenti i Çiljetës: "Më pëlqen kjo ide, të më shohësh mua ja kam kaluar dhe burrit jeta, si e goditur".

Komenti i këngëtares është pëlqyer dhjetra herë.

Edhe pse çifti dihet prej kohësh se janë në një liodhje dhe e kanë konfirmuar, deklarata e Çiljetës tingëlloi paksa çuditshëm./albeu.com/

Shtuar më 08/04/2020, ora 09:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori