"Duart e pastra dhe mendjen e pisët", habit vajza e Niko Peleshit (FOTO LAJM)

Pavarësisht se nuk është mjaft aktive, vajza e ish-zv.kryeministrit Niko Peleshi ka një numër të konsiderueshëm ndjekësish në rrjetet sociale.

Aleksia është mjaft e rezervuar me potstimet duke mos i lënë vend për komente negative apo repilka.

Por së fundmi bukuroshja ka habitur me shkrimin mbi foto:

"Mbani duart e pastra dhe mendjen e pisët", shkruan Aleksia ku patjeter ka marrë shumë reagime./albeu.com/
Shtuar më 22/03/2020, ora 10:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori