Dua Lipa ne lidhje të re por këngëtarja dhe Isaac shpresojnë për një rikthim (FOTO LAJM)

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa tashmë ka filluar një lidhje të re dashurie.

Dua ka zgjedhur vellaun e motrave modele Bella dhe Gigi Hadid, Anwarin. Nuk ka shumë kohë që ajo u nda nga i dashuri i saj, kuzhinieri Isac Carew.

Isac, për dallim nga Dua po kalon kohë vetëm, këto ditë ai është duke qendruar në Spanjë më sakt në Madrid. Në postimet të cilat i bën në rrjete sociale nuk mund ta shohim më ndonjë të dashur të re.

Me lidhjen që Dua ka filluar Isac nuk është i frustruar aspak ai nuk i ka fshirë imazhet me Dua Lipen ende i mban në Instagram. Me sa duket ai ka qenë shumë i lidhur me këngëtaren shqiptare dhe nuk e ka pritur aq mirë ndarjen. Por është paksa e çuditshme se të njëjtën gjë se ka bërë edhe Dua, fotot me Isac figurojnë në Instagramin e artistes.

Edhe pse Dua ka filluar lidhje të re Isac ndoshta pret kthimin e saj.
Shtuar më 11/07/2019, ora 15:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori