Dua Lipa i heq të gjitha, pa të brendshme në rrugët e New York-ut (FOTO LAJM)

Pëlqej
Dua Lipa, me 2.2 milion kopje të shitura të albumit të saj si edhe performancën në momentin e hapjes së Kupës së Botës po korr sukses në të gjithë botën tashmë.

Ajo është fotografua teksa po hynte në ambientet e "V Magazine" në Neë York me një fustan "polka dot" me vlerë 529 euro, por vëmendjen më të madhe e ka tërhequr një detaj tjetër, shkruan Albeu.com.

Dua Lipa ishte pa të brendshme dhe ky ka qenë detaji i fiksuar më së shumti nga fotografët.

"Dukej sikleti i saj që mbante fustanin se mos ia frynte era", shkruajnë mediat rozë të përtej Atlantikut. /albeu.com/
Shtuar më 21/06/2018, ora 12:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori