Drogë në tavolinën e Stresit? (FOTO LAJM)

Shpesh herë e kemi parë Stresin në rrjetet sociale duke mbajtur armë ose duke përdorur lëndë narkotike. Ai ka postuarInstagram një fotografi ku shihet i ulur në tavolinë dhe para tij ndodhet një qese me të cilën duket se është hashash, të cilën ai me humor e quan 'byrek'. /albeu.com/
Shtuar më 13/10/2014, ora 15:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori