Drejt famës dhe suksesit, Elvana Gjatës i ndodh gjëma (FOTO LAJM)

Pëlqej
Elvana Gjata tashmë prej kohësh ka nisur një rrugëtim të ri, drejt famës ndërkombëtare.

Por mesa duket s'paska qenë e thënë që këngëtares të shkojnë gjërat fjollë kurdoherë.

Këngëtares i kanë vjedhur pasaportën dhe ka qenë miku i saj ai që e ka postuar në Insta Story.

Valdrin Sehiti shkruan me humor:

Kam diçka nga vjedhja e pasaportës. Ngushëllime Elvana"
Siç duket i paska ngelur vetëm një vulë... /albeu.com/
Shtuar më 16/04/2018, ora 20:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori