Dorina ti je? Modeles shqiptare i dalin fotografitë skandaloze (FOTO LAJM)

Dorina Gegici është një nga emrat më të rinj por më premtues përsa i përket botës së modës.

Por teksa shfaqet e mrekullueshme në çdo fotoset, mesa duket live nuk të jep të njëjtën përshtypje sipas një fotoje.

Edhe pse duket në formë shumë të mirë ajo thjesht duket ndryshe nga fotografitë profesionale që bën.

Ndposhta është edhe faj i atyre që bëjnë rregullimin e fotografive të cilët luajnë me efektet dhe fotoshopin.

Ama trupi i Dorinës është si gjithnjë shumë në formë. /albeu.com/
Shtuar më 16/10/2018, ora 16:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori