Donte ta xhironte, të riut i bërmbyset "Benzi" (FOTO LAJM)

Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur në fshatin Dukat i Ri të Vlorës. Një të riu i është shkrepur në mendje të xhironte makinën në mes të rrugës i nxitur nga euforia e momentit.

Kjo ngjarje mund të rezultonte fatale për të riun të cilit i është përmbysur makina. Personat që janë ndodhur në rrugë e kanë ndihmuar të dalë me shpejtësi nga makina, shkruan joq.

Ai shkruan:

Përshëndetje JOQ Albania. Sot në fshatin Dukat i Ri në Vlorë. Djali i cili drejtonte edhe makinën pësoi vetëm gërvishtje, asnjë dëm serioz për jetën. Ai donte të xhironte makinë dhe makina përfundoi kështu."
Shtuar më 03/03/2019, ora 16:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori