Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
Doni të kaloni një fundjavë ndryshe? Qytetet që ju presin me krahë hapur (FOTO LAJM)

Prage
Sa herë që mendojmë të përzgjedhim një destinacion për një fundjavë ndryshe nuk dimë nga t’ia nisim me kërkimet tona.

Vetëm pak orë nga vendi ku jetoni, albeu.com ju sugjeron 12 alternativat më të bukura të Europës që duhet t’i vizitoni patjetër.

Romën e “dolce vita” apo Berlinin muzikal.

Shikoni në galerinë që shoqëron këtë lajm dhe vetëm zgjidhni një prej tyre. /albeu.com/
Shtuar më 28/10/2019, ora 14:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori