Dona demaskon tradhtinë e Musës në Instagram (FOTO LAJM)

Historia e tyre e dashurise, e cila lindi brenda mureve te Big Brother, zyrtarisht ka marre fund.

Behet fjale per Donen dhe Musen, te cilet pas daljes nga shtëpia qëndruan bashkë për disa muaj madje duke provuar edhe bashkëjetesën, por fakti që Musa e ka ngritur jetën e tij në Itali dhe Dona këtu në Shqipëri u bë edhe sebep per ndarjen e tyre.

Por një postim shumë i çuditshëm i Donës vetëm disa minuta më parë nga bukuroshja bjonde. Dona ka postuar në Instastory një foto ku shfaqet Musa dhe një vajzë e panjohur në krahët e tij, qe mund te jete edhe e dashura e tij e re shkruan Ekspress.

Mbi foto Dona ka ngjitur disa ‘emoji’ duke qeshur e duke duartrokitur, një ironi e pastër kjo ndaj ish të dashurit të saj.
Shtuar më 23/09/2017, ora 09:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori