Doli të bënte pazar, gruaja shtatzënë lind në mes të rrugës (FOTO & VIDEO)
Ky është momenti tronditës kur një grua shtatzënë lindi në rrugë duke shkuar për pazar në Kinën juglindore.

Videot e marra nga spektatorët tregojnë se gruaja lindi një djalë të vogël sapo ajo hoqi pantallonat e saj, përcjell albeu.com.

Një mami që po kalonte ndihmoi në prerjen e kordonit të kërthizës dhe shoqëroi nënën e re në spital. /albeu.com/

Doli të bënte pazar, gruaja lind një djalë në mes të rrugës (FOTO & VIDEO)

Shtuar më 26/09/2017, ora 14:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori