Doli i pafajshëm nga aksidenti tragjik, çfarë bëri sot Aqif Rakipi (FOTO LAJM)

Deputeti i Elbasanit Aqif Rakipi ka hedhur foto teksa shpërndan mish me rastin e Kurban Bajramit tek qytetarët e Peqinit. Përmes një postimi në Facebook ai uron Kurban Bajramin duke shtuar se janë therur mjaft krerë dele për t'ia shpërndarë mishin banorëve të zonës.

Postimi i plotë
Me rastin e festes te Kurban Bajramit deshiroj tju uroj te gjitheve gezuar mbaresi dhe miresi per ju dhe per familjet tuaja. Sot sikurse ne te gjithe Kurban Bajramet e tjere familja jone kreu ritin e prejes te kurbanit.

50 deshe ishin te destinuar qe te flijoheshin per Zotin ne kete dite te bekuar dhe mishin e tyre i ndame familjeve me ne nevoje te qytetit tone.

Duke shpresuar se kemi kenaqur sado pak keto shtresa ne nevojë dhe kemi kthyer buzeqeshjen e te pervuajtureve te lagjes ne te cilen jam rritur ju uroj edhe njehere nga zemra Gezuar Kurban Bajramin qofte i begate per te gjithe.
Me respekt Aqif Rakipi.
Shtuar më 01/09/2017, ora 14:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori