"Dogji" rrjetin nga karantina, tashmë ylli televiziv ekspozon asetet nga Ibiza (FOTO LAJM)

Amber Turner dhe i dashuri i saj Dan Edgar kanë qenë të izoluar në karantinë ku nuk kan munguar postimet e shumta në rrjetet sociale.

Por me në fund ylli televiziv ka "shpëtuar" për të kaluar disa momente relaksi me shoqet e saj në Ibiza.

Amber Turner nuk ka hezituar që të postojë foto në rrjetet sociale teksa shihet e veshur me bikini.
Shtuar më 13/07/2020, ora 10:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori