Do t'i heq të gjitha! Salvinin e gjen belaja me modelen italiane (FOTO LAJM)

Francesca Cipriani është një modele dhe prezantuese me famë sa i përket lakuriqësisë në mediat italiane.

Për t'i shtuar edhe ca kësaj fame ajo ka vendosur një bast publik tashmë duke patur si synim zvëndëskryeministrin italian Matteo Salvini, raporton Albeu.com.

"Nëse Salvini dhe partia e tij marrin 40 për qind të votave, unë do t'i heq të gjitha" tha Francesca gjatë një interviste në një radio të Milanos duke marrë mjaft komente të ndjekësve të rrjetet sociale.

Kështu, Salvinit, një personat kontrovers dhe anti-emigrant i duhet të punojë fortë tashmë për t'i plotësuar dëshirën fansave të Francesca. /albeu.com/
Shtuar më 22/03/2019, ora 10:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori