Do të jetë trendi i verës? Kim Kardashian ndryshoi look dhe duket njeri tjetër (FOTO LAJM)

Meqë kishte ardhur momenti për ndryshimin e radhës, Kim vendos të shndërrohet në kokëkuqe. Para se të mendoni që janë paruke, ju themi se JO, kësaj here i ka lyer vërtetë!

Si duket? Njeri tjetër! Edhe pse s'është hera e parë që Kim bën ndryshime të tilla, në videon e postuar në Tëitter me flokët e kuqe të kapura, Kim s'duket dhe aq si Kim.

Pavarësisht se ia del të përshtasë çdo ngjyrë apo model flokësh me tiparet e saj, flokët e kuq i japin një pamje më "të egër" nga ç'jemi mësuar ta shohim zakonisht.

Në fakt, periudha post-karantinë duket si kohë ndryshimesh për gjithë vajzat e familjes.


Shtuar më 30/06/2020, ora 10:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori