Do të habiteni! Shihni fotot e pasaportave të VIP-ave shqiptar (FOTO LAJM)

Pëlqej
Për shumë prej nesh foto e pasaportës është një ndër më të shëmtuarat që kemi bërë.

Kjo pasi aty nuk ka filtra, nuk ka fotoshop dhe nuk mund të shkrepësh 100 herë deri sa të dalë një më e sakta.

Ndonëse disa prej nesh mundohen të mos i tregojnë fotot në dokumentet e identifikimit, ka edhe nga ata që aty kanë “shkëlqyer”.

Disa ditë më parë e dashura e Mozzik, Loredana publikoi foton e saj të pasaportës dhe ndonëse shumë thanë që kishte përdorur në të programe, modelja dukej shumë bukur.

Po ashtu edhe Lori Hoxha na ka treguar foton në pasaportën e saj, ndonëse me filtra Snapchat-i, shkruan Xing.al.

Në galeri keni listën e mëposhtme me disa nga VIP-at shqiptarë të cilët na kanë zbuluar fotot e tyre të pashaportës. Që nga Dafina Zeqiri, tek Getoari dhe Bes Kallaku, ja si kanë pozuar për fotot e pasaportave këta VIP-a. /albeu.com/Shtuar më 14/09/2018, ora 15:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori