"Do na mungosh shumë", ja mesazhi i Eranda Libohovës për kunatin e saj (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Dy ditë më parë këngëtarja e shquar Irma Libohova ka humbur bashkëshortin e saj pas një sëmundje të rëndë.

Aktori i njohur Beso Kaso dhe këngëtarja kishin 32 vite martesë.

Por sot ishte edhe ditëlindja e tij, dhe kjo e shton dhimbjen për familjarët e Besnikut i cili la pas gruan e tij dhe djalin Ataol.

Kunata e tij Eranda Libohova përmes një postimi në Instagram ka përkujtuar aktorin i cili mungon sot më shumë se kurrë.

“Na ke lënë shumë kujtime Beso! Sot në ditëlindjen tënde duhet të ishim duke pirë nga një gotë verë e duke qeshur me batutat e tua...Do na mungosh shumë,”-përfundon postimi i saj në Instagram së bashku me një foto ku shfaqet të dy./Albeu.com/

Shtuar më 19/03/2017, ora 17:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}