Do fërkoni sytë, ndryshimi nga make-up te këto vajza është magjik(FOTO LAJM)

Samer Khouzami është një artiste libaneze e fokusuar kryesisht tek make up i fytyrës duke i bërë vajzave dhe grave një ndryshim kolosal në pamjen e tyre.

Në mjaft raste ato nuk njihen pasi bëjnë "make up" duke sjellë pamje si në galerinë e mësipërme.

Janë të njëjtat vajza, por ndryshimi duket se është i madh.
Shtuar më 19/08/2020, ora 23:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori